Spolupráce

Chcete potěšit své blízké? Rodiče, prarodiče, přítele nebo kohokoli jiného? Chcete zvěčnit Vaše děti? Zalíbili se vám mé fotografie a měli byste zájem o nafocení?

Neváhejte mě kontaktovat na e-mail: cubikspot@gmail.com

Co obsahuje takové focení?
Před
V první řadě si domluvíme termín, který Vám bude vyhovovat. Společně dáme dohromady představu o výsledných fotkách, abych věděl jak mají fotografie vypadat.


Během
Obyčejný člověk, který nemá s fotografováním moc zkušeností se cítí před objektivem nesvůj. Proto dávám přednost přirozenému prostřední fotografovaného. Příkladem mohou být parky, nebo klidně i Váš obývací pokoj (v případě malých dětí). Cílem toho je, aby se fotografovaný cítil co nejlépe, a vypadal tak na fotografiích přirozeně. Obyčejně trvá focení 2 hodiny a víc. Je lepší si udělat času více, fotografovaný si zvykne na mou přítomnost a je uvolněnější.


Po
Po ukončení fotografování "v terénu" fotografie protřídím a vybrané postupují do fáze úprav. Do úprav patří také lehká retuš.
Po dokončení úprav fotografie předávám - je na domluvě, jestli je to přes webové uložiště, nebo na CD/DVD.

Tisk fotografií
Samozřejmostí je možnost tisku.
Protože mám špatné zkušenosti s tiskem v malých fotolabech a copycentrech, doporučuji tisk objednávat přímo se mnou. Zaručíte si tím kvalitní tisk za slušnou cenu, takže Vám fotografie budou dělat radost dlouhou dobu.

Žádné komentáře:

Okomentovat